HLEDÁTE IDEÁLNÍ BYDLENÍ,
ALE NEMÁTE ČAS TO ŘEŠIT?

KOLIK VÁS STOJÍ hledání nemovitosti:

👀 Pokud nemáte s hledáním bytu či domu velké zkušenosti, váš výběr je velmi omezený na několik inzertních webů a tím vaše šance po vysněném bydlení v podstatě končí. Jste odkázáni jen na zdroje, kde s vámi soupeří další stovky lidí, kteří chtějí podobný byt.

⏱ Neustále se přehrabovat nabídkami, volat, zjišťovat bližší informace, nekonečné objíždění bytů na prohlídky jen abyste zjistitli, že vám v inzerátu i do telefonu něco zásadního zatajili... to vše stojí opravdu hodně času.

💰 Počítejte, že v průměru zájemce ztratí přibližně 50 hodin času, než najde zajímavou nemovitost, která by mu vyhovovala. Jakou cenu má vaše hodina? A 50 hodin? Další věc je, že nejspíš přijdete zbytečně o další peníze, protože jako nezkušený kupec si nevyjednáte nejlepší cenu (protože nejspíš nevíte, co je dobrá cena pro konkrétní byt ani jak ji případně dosáhnout).

👮 Znáte opravdu všechna úskalí, která mohou nastat a na první pohled si jich člověk nevšimne? Nejrůznější skryté vady? Právní vady? Věcná břemena? Dokážete se právně krýt, aby vám nic z toho nezpůsobilo v budoucnu velké problémy?

JAK TO FUNGUJE S NÁMI?

 • 1
  Sejdeme se a zjistíme do detailu vaše představy (zdarma a nezávazně). Budeme se vás ptát na otázky, které vám pomohou ujasnit, co opravdu hledáte a nám to dá 100% jistotu, že víme, jaký byt, dům či pozemek vám udělá největší radost. Tím vaše "práce" končí :-)
 • 2
  Začneme bez vás intenzivně hledat nemovitosti, které splňují vaše představy o ideálním bydleníVy se mezitím věnujete své práci, rodině, koníčkům a nic neřešíte.
 • 3
  Ulovíme pro vás první byty a sami je prověříme. Ano, sami tam zajedeme na prohlídku, prověříme, jestli vše odpovídá, prolustrujeme právní vady, skryté vady atd. - abychom měli jistotu, že vás nebudeme tahat do bytů, kde něco není v pořádku nebo ve skutečnosti nevyhovuje vaším požadavkům.
 • 4
  Pozveme vás na prohlídku do prověřeného bytu. Buď vás okamžitě nadchne a máme vyhráno, nebo to z jakéhokoliv důvodu "necítíte" a my hledáme dál, dokud nebudete s nějakým bytem maximálně spokojeni. Jezdíte tedy jen na opravdu pečlivě vybrané nemovitosti a neztrácíte čas hledáním, obvoláváním, objížděním, vyhnete se všem frustracím a požíračům času. Nejčastěji se naši klienti zamilují hned do prvního bytu, někdy až do druhého. 

CO ŘÍKAJÍ NAŠI KLIENTI?

„Průvodce realitami nám pomohl najít bydlení ve velmi krátké době a domluva byla také velmi rychlá. Pochopil, co přesně chci a našel mi byt podle našich představ. Vše klapalo, termíny, dohody, schůzky. Jsem rád, že jsem ho oslovil. S klidným svědomím bych ho doporučil.“

Karel Huss 👍

„S Průvodcem realitami jsem byl velice spokojený. Když jsem potřeboval jakoukoliv radu, byl ochoten mě ji kdykoliv sdělit, nebo se dokonce osobně potkat. V ocenění a prodeji nemovitosti si počínal velice profesionálně. K mé spokojenosti nakonec nemovitost prodal o 400 000 tis. Kč víc, než byla naše představa. Touhle cestou bych mu chtěl ještě jednou poděkovat za kvalitně odvedenou práci a určitě se na něho obrátím s dalším prodejem či nákupem nemovitosti.“

Aleš Živela 👍

„Moje zkušenost s Průvodcem realitami - příjemný člověk, profesionální jednání a hlavně výborně vyjednaná prodejní cena!“

Ing. Aneta Kovářová 👍

„Nedávno jsem řešila ocenění a následně prodej bytu. Dostala jsem doporučení a byla jsem mile překvapena příjemným přístupem. Průvodce realitami mi vše vysvětlil a ukázal, jakým způsobem on osobně prodeje řeší. Hned z první schůzky jsem odcházela s dobrým pocitem. Další průběh byl rychlý a o každém kroku mě průvodce stále informoval. Prodej proběhl rychle a navíc, koncová prodejní cena mě mile překvapila. Od začátku do konce jsem měla vše pod kontrolou. Tyto služby osobně doporučuji.“

Jana Sedláková 👍

 • Radek Č. odcestoval a získal o 750 tisíc víc →
 • Výběr dalších referencí →

Klienta tlačil čas. Potřeboval prodat před zvýšením úrokových sazeb a navíc musel na měsíc odletět a nemohl se prodeji věnovat. A co hůř... dům byl doslova plný koček. Jak to celé dopadlo?

Očima KLIENTA 🏠

Očima PRŮVODCE 👔

Poučení: Pokud chcete za svoji nemovitost získat co nejvíce peněz, musíte se zamyslet, kdo jsou vaši ideální kupci, správně je zacílit a vytvořit mezi nimi férovou "cenovou soutěž".

VYPLŇTE FORMULÁŘ

Vyplňte všechna políčka výše a pak klikněte na zelené tlačítko. Do dalšího pracovního dne vám zavoláme.

Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že údaje budeme zpracovávat pro marketing v souhladu s Ochranou dat.

Marcel Duda
garant projektu

„Posláním projektu Průvodce realitami je pomoci zaneprázdněným lidem najít vysněné bydlení doslova bez starostí a bez velkých časových ztrát. Investice do bydlení je často největší investicí v životě člověka a naší prací je zařídit i to, aby vás vaše nové bydlení stálo co nejméně (peněz, času i starostí).

Máte další otázky?

volejte: 608 846 995

© 2019 Webové stránky provozovány společností Průvodce realitami, s.r.o. - This site is not affiliated with Facebook - Ochrana osobních údajů Kontakt