OCENĚNÍ NEMOVITOSTI PRO PRODEJ

Zjistěte, za jakou cenu můžete aktuálně prodat svou nemovitost...

Tento týden zbývají poslední 2 termíny

Tuto službu ocení lidé především při prodeji nemovitosti, protože většina lidí dělá při prodeji nemovitosti zbytečné a často velmi drahé chyby. Pokud se chystáte prodat svou nemovitost, určitě si nechte vypracovat ocenění (které je zdarma) a budete přesně vědět, za jakou nejvyšší cenu můžete vaši nemovitost nyní reálně prodat… a také jakým způsobem.

DÁ SE NEMOVITOST OCENIT PŘES INTERNET?

Nedá :) A pokud vám to někdo tvrdí, tak mu moc nevěřte. Rozmohl se nedávno trend tzv. "ocenění online", která ale nepřináší žádnou reálnou hodnotu. Zadáte pár údajů do online formuláře, vypočítají vám metry, vynásobí průměrnou cenou za metr v dané lokalitě a voilá, máte ocenění. Za 5 vteřin. Jak asi už tušíte, takové číslo vycucané z prstu je vám k ničemu. Vždyť nikdo neviděl, jak vaše nemovitost vypadá, jak je vybavená, co je v okolí... zkrátka je to ztráta času. Proto já jezdím po nemovitostech jedině osobně a jen díky tomu jsem lidem schopen poradit, jak přesně v jejich případě prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu i s informací, jaká ta cena reálně je... 

JAK TO FUNGUJE?

 • 1
  Zanecháte mi kontakt ve formuláři níže a nejpozději další pracovní den vám zavolám.
 • 2
  Domluvíme se spolu, kdy bude nejlepší se osobně setkat v místě vaší nemovitosti, tak aby vám to nejlépe vyhovovalo.
 • 3
  Díky osobní návštěvě dokážu co nejpřesněji stanovit nejvyšší cenu, za kterou můžete aktuálně prodat.
 • 4
  Seznámím vás se situací na současném trhu nemovitostí ve vaší lokalitě a na základě jakých faktorů jsem stanovil cenu vaší nemovitosti. Lépe tak pochopíte, jak prodat co nejrychleji a díky chytrému způsobu prodeje za nejvyšší možnou cenu.
 • 5
  Po této nezávazné návštěvě vám dle dohody, maximálně do pěti pracovních dnů, zašlu přehledně vypracované ocenění vaší nemovitosti s doporučenou tržní cenou. V případě, že máte zájem nemovitost opravdu prodat, budou pro vás tyto informace neocenitelné (jak si můžete přečíst níže ze zkušeností lidí, kteří díky ocenění zdarma již nemovitost prodali... rychleji a za nejlepší cenu)

Vyplňte prosím tento krátký formulář, abychom vám pomohli stanovit reálnou tržní cenu vaší nemovitosti a vy tak prodali rychle a za maximum

Do 24 hodin se vám ozvu a probereme možnosti, kdy se za vámi můžu přijet podívat.

 • check
  Dozvíte se cenu vaší nemovitosti
 • check
  Nikam nemusíte jezdit
 • check
  Vše je zdarma
 • check
  Výsledek do 5 pracovních dnů
98%
Spokojenost

VÝBĚR Z REFERENCÍ

Výběr z referencí klientů, kteří využili ocenění zdarma a následně svojí nemovitost se mnou prodali:

 Radoslav Černý

Byl jsem velmi spokojen. Ocenění nemovitosti proběhlo velmi profesionálně a dům se pak díky panu Dudovi prodal za mnohem vyšší cenu, než jsem předpokládal. Pan Duda velmi rychle a úspěšně řešil problémy, které se objevily. Jeho služby vřele doporučuji!

MUDr. Tomáš Kazda

Maximální spokojenost, perfektní komunikace, flexibilita a naprostá profesionalita.

Aleš Živěla

S p.Dudou jsem byl velice spokojený, byl velice ochotný. Když jsem potřeboval jakoukoliv radu, byl ochoten mě ji kdykoliv sdělit, nebo se dokonce osobně potkat. V ocenění a prodeji nemovitosti si počínal velice profesionálně. K mé spokojenosti p. Duda nakonec nemovitost prodal o 400 000 tis. Kč víc, než byla naše představa. Touhle cestou bych mu chtěl ještě jednou poděkovat za kvalitně odvedenou práci a určitě se na něho obrátím s dalším prodejem či nákupem nemovitosti.

Karel Huss

S panem Dudou, který nám pomohl najít bydlení ve velmi krátké době byla rychlá domluva. Pochopil, co přesně chci a našel mi byt podle našich představ. Vše klapalo, termíny, dohody, schůzky. Jsem rád, že jsem ho oslovil. S klidným svědomím bych ho doporučil.

Ing. Aneta Kovářová

Příjemný člověk, profesionální jednání, výborně vyjednaná prodejní cena!

Jana Sedláková

Nedávno jsem řešila ocenění a následně prodej bytu. Dostala jsem doporučení a byla jsem mile překvapena příjemným přístupem. Pan Duda mi vše vysvětlil a ukázal, jakým způsobem on osobně prodeje řeší. Hned z první schůzky jsem odcházela s dobrým pocitem. Další průběh byl rychlý a o každém kroku mě pan Duda stále informoval. Prodej proběhl rychle a navíc, koncová prodejní cena mě mile překvapila. Od začátku do konce jsem měla vše pod kontrolou. Tyto služby osobně doporučuji.

ZJISTĚTE CENU VAŠÍ NEMOVITOSTI

Tento týden zbývají poslední 2 termíny ocenění nemovitosti

PROČ TO VŠECHNO DĚLÁM, KDYŽ JE TA SLUŽBA ZDARMA?

Je to moje dobrovolná aktivita. Pokud se ale například jeden z deseti zájemců o tuto službu rozhodne prodávat svoji nemovitost s mojí pomocí - budu rád, protože právě toto bude ta odměna. Prodávat se mnou však není podmínkou.

Marcel Duda  ✆ 608 846 995

Prozradím vám také, jak bych vaši nemovitost prodával já (v případě, že uvažujete o prodeji). Poradím, jak vše v tomto případě nachystat, abyste dosáhli co nejlepšího výsledku. Pokud vás zajímá, jak to často probíhá po ocenění zdarma, podívejte se na video níže..

ZJISTĚTE CENU VAŠÍ NEMOVITOSTI

Tento týden zbývají poslední 2 termíny

© 2019 Webové stránky provozovány společností Průvodce realitami, s.r.o.